HAKKIMIZDA

Bina değil, gelecek inşa ediyoruz.

2004 yılında kurulan Denge Yapı; doğayı ve yeşil alanları gözeterek modern, güvenli ve seçkin yaşam alanları kurdu. Kuruluşundan itibaren yüzlerce insanın hayatına değer katarak onlara daha iyi bir yaşam alanı sunmayı hedefleyen Denge Yapı, müşterileriyle kurduğu güven ilişkisi ile de fark yaratarak büyümeye devam ediyor. Doğru zamanda ve doğru yerde, doğru projelerle güçlü adımlar atan Denge Yapı, sektördeki rakiplerinden ayrışarak, bugün olduğu gibi gelecekte de gerçekleştireceği proje ve yeniliklerle, her zaman güvenilir ve garantili bir yatırım aracı olmayı hedefliyor.

Denge Yapı; “Bina değil, gelecek inşa ediyoruz” mottosuyla yola çıkarak

İstanbul’da hayata geçirdiği projelerle yeşili ve doğayı koruyarak, sağlıklı bir insanın gereksinim duyacağı yeşil alanı projelerinde hayata geçirmeyi başardı. Güvenliği, konforu ve kaliteyi ön planda tutan Denge Yapı, insanların mutluluğu ve huzuru için çalışmış, bundan sonraki projelerinde de bu hedefi gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir. Denge Yapı; vizyon sahibi yönetici kadrosu, dinamik, genç ve çalışkan personeli ile tamamlanmış projelerinde sunduğu kaliteyi ve konforu gelecek projelerinde de gerçekleştirmeyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Adından söz ettirecek projeler geliştirmeye devam etmek ve insanlara yepyeni hayatların kapılarını aralayacak yaşam alanları sunmak için gece gündüz demeden çalışmayı hedeflemektedir.

Denge Yapı doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyüyor. Bu büyüme sürecinde bugün olduğu gibi gelecekte de sektörde gerçekleştireceği projeler ve yeniliklerle, her zaman güvenilir ve ‘garantili’ yatırım kanalı olmayı hedef biliyor.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Doğaya saygı insana saygıdır.

Daha iyi bir gelecek için daha iyi yaşam alanları… Hayata geçireceğimiz her projeyle insan doğasına uygun, içinde hayatın tüm gereksinimlerini maksimum karşılayan, şehrin silüetine değer katan yapılarla geleceğin yaşam standartlarını daha da yükseltmeyi hedefliyoruz. Denge Yapı olarak hayata geçirdiğimiz her projede, lüksü bir yaşam standartı haline dönüştürerek hayatın, doğanın, şehrin güzelliklerini daha çok hissedebileceğiniz yaşam alanları haline getiriyoruz. Yapısal inovasyon ekseninde, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hayata geçireceğimiz her projenin içinde daha çok yaşam barındırması en büyük hedefimizdir. Denge Yapı olarak her projemizde doğayı maksimum koruyor, doğayı ve yeşili bir yaşam biçimi haline getirmeyi hedefliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Bina değil, gelecek inşa ediyoruz.

Doğruluk, dürüstlük ve güven üzerine kurulu çalışma prensibimizden yola çıkarak gayrimenkul yatırımı yapan müşterilerimizin beklentilerinin karşılığı olan güvenli, konforlu, kaliteli ve estetik konutlar üretmek ve bu yapıları zamanında sunmak en büyük misyonumuzdur. Pozitif enerjisi ve yüksek motivasyonlu çalışma ortamıyla gurur duyacağımız projelere imza atan, güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kuran, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturan bir kurum olmak en öncelikli misyonlarımız arasındadır.